Informacja Administratora

O nas / Про нас

Przedszkole Miejskie nr 234 w Łodzi mieści się w dwóch budynkach:

1. ul.Ziemowita 23 (2 grupy dzieci 3 - 4 letnich)
  2. ul. B. Szczodrego 2 (4 grupy dla dzieci 4 – 6 letnich).

Usytuowane jest w spokojnej dzielnicy Widzew-Olechów, z dala od zgiełku miasta w sąsiedztwie parków i zieleni.

Муніципальний дитячий садок № 234 розташований у місті Łódź у двох будівлях:

1. вул. Ziemowita 23 (2 відділення для дітей 3-4 років)
  2. вул. Szczodrego 2 (4 відділення для дітей 4-6 років).

Дитячий садок знаходиться в тихому районі Widzew-Olechów, далеко від міської метушні, поблизу парків і зелених зон.

O nas

Naszym atutem jest indywidualne podejście do dziecka oraz domowa atmosfera. W naszym przedszkolu pracuje doświadczona kadra oraz wykwalifikowani nauczyciele, którzy stwarzają dzieciom optymalne warunki do rozwoju, przy wykorzystaniu różnorodnych form i metod pracy.

Oferujemy bezpłatną opiekę specjalistyczną: logopedy, psychologa oraz pedagoga specjalnego w formie zajęć dla dzieci oraz indywidualnych porad dla rodziców. Wszystkie dzieci bezpłatnie uczą się języka angielskiego.

Sale zabaw są wielofunkcyjne, kolorowe, wyposażone w różnorodne zabawki edukacyjne, kąciki aktywności rozwijające zainteresowania oraz pomoce dydaktyczne dostosowane do potrzeb i możliwości dzieci. Ponadto posiadamy zaplecze multimedialne, gabinet do pracy terapeutycznej.

Zapewniamy dzieciom trzy posiłki: śniadanie, obiad, podwieczorek. Przygotowywane są w naszej kuchni przez kucharzy specjalizujących się w żywieniu dzieci, oferujących dania z uwzględnieniem specjalnych potrzeb żywieniowych.

Про нас (Інформація про дитячий навчальний заклад)

Нашою перевагою є індивідуальний підхід до дитини та домашня атмосфера.

Y нашому дитячому садку працює досвідчений персонал та кваліфіковані педагоги, які докладають максимум зусиль, щоб створити оптимальні умови для розвитку дітей. Крім того, ми прагнемо використовувати сучасні форми та методи роботи.

Ми пропонуємо допомогу спеціалістів: логопеда, психолога та дефектолога не лише у формі сеансів для дітей, а й індивідуальних консультацій для батьків. Крім того, всі діти вивчають англійську мову безкоштовно.

Наші дитячі кімнати багатофункціональні, різнокольорові, з різноманітними розвиваючими іграшками та куточками, що розвивають інтереси. Дитячий садок оснащений мультимедійними та навчальними засобами, адаптованими до потреб та можливостей дітей.

Крім того, у нас є кімната для терапевтичної роботи.

Ми забезпечуємо триразове харчування: сніданок, обід, полуденок. Їх готують на кухні дитячого садка професійні кухарі дитячого харчування з урахуванням особливих дієтичних потреб.