Ogłoszenie
W związku z prognozowanymi bardzo wysokimi temperaturami w dniach 29 czerwca (poniedziałek) oraz 30 czerwca (wtorek) zwracamy się z uprzejmą prośbą do rodziców, którzy mają taką możliwość, o nieprzyprowadzanie dzieci do przedszkola w tych dniach.
Ewentualnie prosimy, aby w miarę możliwości odbierać dzieci do godziny 13:00.
Utrzymujące się upały stanowią szczególne zagrożenie dla zdrowia dzieci. Wysoka temperatura może prowadzić do odwodnienia, osłabienia organizmu, przegrzania oraz omdleń. W skrajnych przypadkach istnieje również ryzyko wystąpienia udaru cieplnego, który wymaga natychmiastowej pomocy medycznej.
Mając na uwadze bezpieczeństwo i komfort dzieci, prosimy o zrozumienie oraz współpracę.
Dziękujemy za wyrozumiałość.
